تخصصی ترین خدمات، بهترین امکانات

دکتر زهرا سعادتی

بورد تخصصی جراحی از دانشگاه شهید بهشتی تهران

02122761600 و 02122766853


دکتر زهرا سعادتی در سال 1378 بورد تخصصی جراحی از دانشگاه شهید بهشتی تهران را دریافت کردند. ایشان دوره های جراحی با لیزر را در کشورهای روسیه و ترکیه گذرانده اند.

دکتر زهرا سعادتی از اولین جراحان زن ایرانی هستند که جراحی با لیزر را در ایران آغاز کردند و همواره از پیشگامان استفاده از روش های نوین جراحی بوده و هستند.

لیپوماتیک یکی از انواع دستگاه های ساکشن پیشرفتهمی باشد که برای تخلیه چربی های موضعی زیر پوست می باشد. در این ابزار تکنولوژی پیشرفته ای بکار گرفته شده است. این تکنولوژی بسیار دقیق و فوق العاده عمل می کند و وجه تمایز آن از لیپوساکشن همین تکنولوژی دقیق و پیشرفته می باشد.
در لیپوماتیک Lipomatic با استفاده از امواج اینفراسونیک و ارتعاش سلولهای چربی را با نوسان ثابت حول محوری از محل اتصال آنها به یکدیگر جدا می سازد. در این روش بدون هیچ گونه تخریب سلولی، کل سلولهای بافت چربی سالم از زیر پوست با عمل ساکشن خارج می گردد.
یکی از ویژگی های این روش که آنرا از سایر روش ها متمایز می سازد استفاده از همین ویژگی است که از سلولهای خارج شده ی چربی می توان بعنوان فیلر برای حجیم سازی گونه و صورت و یا حتی هر عضو دیگری استفاده شود. نکته ی مهم نیز اینجا قابل درک است که این چربی دارای دوام بیشتر و تورم کمتر پس از تزریق است و نسبت به چربی های استخراج شده توسط روش ساکشن برای این نوع حجیم سازی به مراتب سالمتر می باشد.آیا می دانید یکی از قدرتمندترین اعمال جراحی که می تواند با سفت کردن، تغییر شکل و بازگرداندن شکم های شل و افتاده به حالت اولیه ی خود، شما را به اندام ایده آلتان برساند جراحی زیبایی شکم می باشد؟
جراحی زیبایی شکم یکی از مهم ترین اعمال جراحی ترمیمی است که به منظور اصلاح اندام شکم به یک شکم لاغرتر، مسطح و صاف تر، بدون شلی و یا افتادگی با این ویژگی که هیچ گونه خطوط استریا می باشد، صورت میگیرد.
لازم به ذکر است خطوط استریا خطوطی هستند که در اثر کشیده شدن پوست بر روی آن ایجاد میشود.
اساس این جراحی،تغییر در مولفه های زیر می باشد:
* پوست اضافه
* چربی اضافه
* عضلات شکمی شل شده
که این مولفه ها به صورت مستقیم بر ظاهر شکم تاثیر دارد.


یکی از ویژگی های تعیین بدن یک زن سینه های اوست که حتی از زیر لباس، یک مرد از یک زن با این ویژگی متمایز می شود و به همین دلیل یکی از مهم ترین اندام یک زن می باشد.

جراحی زیبایی سینه (پستان)، همانند دیگر اعمال جراحی دیگر ممکن است جهت بازگرداندن ظاهر طبیعی پستان استفاده شود که به عنوان عملی ترمیمی و یا صرفاً یا برای زیباتر کردن ظاهر باشد که عمل زیبایی در نظر گرفته می شود.

با اینکه موضوع عمل سینه بسیار خصوصی است ولی در میان اعمال جراحی زیبایی، بیشتر درباره جراحی سینه بحث میشود. ولی به شما توصیه می شود اگر به فکر جراحی سینه هستید برای دریافت اطلاعات صحیح در بحث های عمومی مشاوره ی تخصصی با یک جراح حرفه ای بپردازید.


پروتز سینه یا به عبارتی دیگر ایمپلنت سینه به بازسازی پستان ها از طریق افزایش حجم اطلاق می شود که یکی از پرطرفدارترین عمل‌های جراحی زیبایی است.
این عمل جزو اعمال زیبایی است که سال‌هاست زنان زیادی در سرتاسر جهان آنرا انجام داده اند.
از پروتز سینه برای اهداف ذیل استفاده می شود:
* ایجاد سینه‌های بزرگ ‌تر و حجیم ‌تر
* جایگزینی حجمی از سینه که در:
-- حاملگی
-- شیردهی
-- کاهش وزن
-- سوءتغذیه
-- یا عواملی مثل سرطان یا ضربه که از بین رفته


لیپوساکشن یکی از روش های جراحی زیبایی است که با نام لیپوپلاستی نیز شناخته می شود. در این روش با از بین بردن رسوبات چربی اضافی و همچنین بهبود انحناها و خطوط بدن، منجر به تغییر شکل اندام شما و افزایش رضایت از تناسب اندام می‌شود.

در این روش با استفاده از یک لوله کوچک که از جنس استیل می باشد و نام آن کانول می باشد مکش انجام می‌شود.

برای ورود کانولا به بدن که به یک پمپ مکش قدرتمند متصل شده از طریق یک برش کوچک در پوست استفاده می‌شود.
لیپوساکشن هم در مردان و هم زنان انجام می شود.


موقعیت ما بر روی نقشه: