دکتر زهرا سعادتی

دکتر زهرا سعادتی

بورد تخصصی جراحی از دانشگاه شهید بهشتی تهران

02122761600 و 02122766853


دکتر زهرا سعادتی در سال 1378 بورد تخصصی جراحی از دانشگاه شهید بهشتی تهران را دریافت کردند. ایشان دوره های جراحی با لیزر را در کشورهای روسیه و ترکیه گذرانده اند.
دکتر زهرا سعادتی از اولین جراحان زن ایرانی هستند که جراحی با لیزر را در ایران آغاز کردند و همواره از پیشگامان استفاده از روش های نوین جراحی بوده و هستند.

تجربه 20 ساله و موفق


تجربه 20 ساله و موفق ایشان در زمینه جراحی های زیبایی سینه جراحی زیبایی شکم ، پیکرتراشی و هزاران جراحی موقق دیگر این اطمینان را به متقاضیان جراحی زیبایی می دهد که با اعتماد کامل به ایشان تصمیم گیری درباره جراحی زیبایی مورد نیازشان را به دکتر زهرا سعادتی بسپارند.

مدرن و به روز بودن یک متخصص جراحی و زیبایی باعث می شود بیماران و متقاضیان جراحی زیبایی از جدیدترین متدهای روز دنیا برای دستیابی به هدف خود که همان زیباتر شدن است بهره ببرند.
دکتر زهرا سعادتی سالانه در کنگره ها و گردهمایی هایی که در خارج از کشور به منظور اشتراک آخرین یافته های جراحی زیبایی برگزار می شود شرکت می کنند. به همین دلیل متقاضیان جراحی زیبایی در کلینیک ایشان دیگر نیازی ندارند برای بهره مندی از آخرین متدهای روز دنیا به خارج از ایران سفر کنند و می توانند با مراجعه به کلینیک جراحی زیبایی در تهران از خدمات ارزنده جراحی زیبایی ایشان بهره ببرند.

دکتر زهرا سعادتی از اولین جراحان زن ایرانی هستند که جراحی با لیزر را در ایران آغاز کردند و همواره از پیشگامان استفاده از روش های نوین جراحی بوده و هستند.

خدمات جراحی زیبایی که در کلینیک ایشان ارائه می شود شامل:


* انواع جراحی زیبایی سینه مثل پروتز سینه، لیفت و بالا کشیدن سینه، و جراحی کوچک کردن سینه
* انواع جراحی زیبایی شکم مثل ابدومینوپلاستی، جراحی با لیزر شکم، جراحی و ساکشن چربی شکم، جراحی و لیپوماتیک شکم، و روش های نوین جراحی زیبایی شکم
* پیکرتراشی و جراحی چاقی با جدیدترین و به روزترین دستگاه های جراحی زیبایی دنیا
* تزریق چربی و ترانسفر چربی به منظور همسان سازی و شکل دهی و فرم دهی نقاط مختلف بدن
* پروتز باسن و جراحی و فرم دهی باسن
* لیفت صورت و زیبایی و جوانسازی صورت و غبغب و گردن